درباره ما

 

خبرکاوی یک موتور جستجوگر خبر است (موتور جستجو چیست؟). در انتخاب و چینش خبرها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیندها توسط موتور جستجوی هوشمند مدیریت می شوند

خبرکاوی چیست؟

«خبرکاوی» تنها یک خبرخوان نیست و برای دریافت اخبار به آراس‌اس وابسته نمی باشد بلکه فرآیند پردازش خبر با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا با استفاده از رباتهای پیشرفته بر روی عنوان و متن خبر به طور کامل صورت می‌گیرد که دقت پردازش را چند برابر می کند.

منابع خبرکاوی

چندین سایت خبری جزو منابع خبرکاوی می باشد و دائما به این منابع افزوده می‌شود که این امکان جامعیت اطلاعات را بالا برده و به مخاطب کمک می کند تا بتواند تمامی خبرهای مربوط به یک موضوع را حتی با جهت گیری های مختلف، مطالعه نماید.

موتور جستجوی هوشمند

این موتور جستج برای جمع آوری اخبار از خبرگزاری های مطرح برنامه نویسی شده است. اخبار توسط این موتور هوشمند که توسط تیم نرم افزاری نوشته شده است، جمع آوری، آنالیز و دسته بندی و ذخیره میشوند و به صورت بهینه نمایش داده میشوند.

تیم نرم افزاری ثریا

سایت خبرکاوی توسط تیم نرم افزاری ثریا آماده سازی شده است. تیم نرم افزاری ثریا مسلط به تکنولوژی های روز هستند با استفاده از جدیدترین ابزارها اقدام به طراحی موتور جستجوی بازجو کرده اند.